Obec Hvozdec

Kniha návštěv

Kniha návštěv

Aktivně se snažíme zamezit zasílání SPAMu, který je zasílán do našich stránek. Proto prosíme, odpovězte jednou číslicí na následující otázku:

Kolik nohou má pavouk?

17.11.2017 Ilona Hieková ilonahieke@seznam.cz

Dobrý den, dnes jsme náhodně navštívili Vaší obec, moc se mi líbila, upravená, upravené a opravené domy,klid, čisto. Chválím zastupitelstvo obce i občany. Jen malou poznámku, jestli máte více starých fotografií, tak je umístit na stránky.Se srdečným pozdravem a ať se daří Ilona Hieke

21.03.2017 Radek

"Zaprasená" komunikace jistě není v pořádku, ale další nešvar je lenost spoluobčanů popovézt popelnici na hlavní komunikaci a tím , že popeláří zajíždějí na méně kvalitní vedlejší komunikace, které tím ne vlastní vinou, ale vlastní tíhou ničí.

15.03.2017 XXX

Dobrý den, nechci tady zbytečně dělat zle, ale opravdu se mi nelibí zaprasená veřejná komunikace. Jezdím každý den tou cestou do práce, kde se staví a divím se ,že si ještě někdo ze sousedů nestěžoval. Chápu ,že u takové stavby je nepořádek ,ale je snad povinnost majitele si to průběžně odklízet.

14.03.2017 k@rel

Zákon č. 13/1997 Sb., o pozemních komunikacích: § 28 Při znečištění dálnice, silnice nebo místní komunikace, které způsobí nebo může způsobit závady ve sjízdnosti nebo schůdnosti, musí ten, kdo znečištění způsobil, je bez průtahů odstranit a uvést tuto pozemní komunikaci do původního stavu...


Dnes je: 25.03.2018

Svátek slaví: Marian

anketa

Líbí se Vám nový vzhled stránek?

Ano
odpověď Ano (68%)
68%
Ne
odpověď Ne (32%)
32%