Kniha návštěv

Kniha návštěv

Aktivně se snažíme zamezit zasílání SPAMu, který je zasílán do našich stránek. Proto prosíme, odpovězte jednou číslicí na následující otázku:

Černá, Červená, zelená, modrá, bíla a hnědá. Kolikátá je modrá?

11.08.2020 Kateřina Vaňatová

Prosím o velký potlesk pro opět anonymního občana ????. Děkuju,že máš/máte odvahu reagovat, vtipné. Každopádně tady jde o to ,že tady někdo psal pod cizím popisným číslem ,to byl důvod proč jsem psala. A je velký rozdíl vzduchovka a myslivecká zbraň . Pac a pusu srabe . PS: bude to mít větší váhu,když tam bude příště podpis.

09.08.2020 Neuvedeno

To je k vidění na FB Hvozdíci jak je Vám to jedno, pouze do chvíle než se Vás to týká = sobče.

09.05.2020 Kateřina Vaňatová vanatovakaca@seznam.cz

Pokud č.p. Znamená opravdu číslo popisné tak vězte že číslu popisnému 50, je úplně jedno kdo kde střílí a nepíše takové hloupé příspěvky

04.05.2020 č.p. 50

Pane starosta, udělaj něco s tím mladým Jarošem co tu každý večer střílí jak pitomec.

14.02.2020 Petra Svátková

Pane neuvedeno, anonymně někoho urážet vám jde, osobně byste odvahu zřejmě nenašel, když máte potřebu tohle psát na knihu návštěv. Věci se dají napsat i slušně. Již se to zde několikrát řešilo, že kniha návštěv by měla sloužit pro připomínky, náměty atd. ne pro nadávky!

12.02.2020 Neuvedeno

Ale tak...vždyť si na ně ukažme, kdo se chová jako křupan. Né pes! Ale ten potetovanej přitroublík, co se tváří jako BOSS potřebuje dostat lopatou na plocho přes ten jeho zvedlej rypák.

25.01.2020 Venkovan

Vážení, tato debata mě vyburcovala k dalšímu příspěvku. 1 menší černý, 2 větší černí psi uzurpují celou obec. Podařilo se jim vyhnat srny z okolních luk, podařilo se jim, že rodiče nepouští své děti samotné na kolech ani pěšky. Řidiči přepravních společnosti ostražitě vystupují z aut při předávání zásilek, i oni mají své nechtěné zkušenosti. A co s tím? Vanitas vanitatum et omnia vanitas. (Marnost nad marnost, vše je marné)

23.01.2020 Neuvedeno

Dobrý den, považuji za povinnost se k danému problému také vyjádřit. Dávno je pryč poklidný chod obce. Malá černá fena je naším postrachem. Osobně na mě zaútočila několikrát. S majiteli jsme věc řešili, bez úspěchu. Plot máme samozřejmě také poničený. Sama bych nesnesla, aby se můj pes takto choval. Věc má pouze 2 řešení. Přivázat okamžitě k boudě, nebo to asijské bistro. Doufám, že si toto majitelé přečtou a zamyslí se nad tím. Tohle přece není normální. Bohužel to asi řešení nemá, protože když tu neběhá jeden černý, tak se objeví ten druhý větší.

22.01.2020

Dobrý den děkuji pane starosto za vyjádření , moje prosba nebyla mířena na vás ani zastupitelstvo , ale především na majitele pesanů .Je mi jasné že pokud není dobrá vůle tak se nic nezmění.Omlouvám se za jméno....špatná zkušenost právě z této knihy návštěv.Přeji krásný den.

22.01.2020 starosta František Svátek

Dobrý den, rád bych podotkl, že příště už nebudu odpovídat na anonymy,ale nepište zde, když to nevíte, abychom tento problém řešili. Hájím zde svojí osobu a Zastupitelstvo obce, že tento problém volně pobíhajících psů, již řešíme a bylo mi přislíbeno majiteli psů, že tento problém vyřeší. Rád bych podotkl, že jsem už několikrát i místostarosta na tyto volně pobíhající psy upozorňoval majitele aby tento problém vyřešili a nebyl jsem sám kdo na tento problém majitele upozorňoval. Máme zde vyhlášku o separovaném odpadu a setkávám se často s tím, že v kontejnerech jsou vhozeny věci, které tam nepatří viz. plastový nárazník a další jiné věci. Vyhláška by nezabránila psům utíkat. Pokud zde něco píšete, nejdřív si to prosím ověřte zda již obec na tom nepracuje. Kdokoliv chce tak může vždy přijít na Zastupitelstvo obce nebo za mnou osobně či telefonicky mě kontaktovat.

22.01.2020 AZ

Nezvládnutí psi kteří se volně pohybují po vsi jsou skutečně "strašákem" dětí, chodců, cyklistů i řidičů. Prosím pane starosto a zastupitelé DĚLEJTE S TÍM NĚCO!

21.01.2020

Vyhláška neexistuje ale myslím že každý rozumný člověk si svého psíka hlídá a ví že je za jeho chování odpovědný , nenechá ho přeci ničit majetek někoho jiného a obtěžovat.

21.01.2020 obyvatel

Co není zakázáno, je povoleno! Existuje vyhláška o zákazu volného pobíhání psů v obci?

20.01.2020

Lidi prosím už mě nebaví neustále si opravovat plot.Dnešní sníh mi ukázal že tu je nějaký šikula pes který bravurně plot rozplétá.Hlídejte si ty svoje vořechy.Díky

02.11.2019 ovčan

Volné pobíhání psů, je pouze důsledkem chatrné občanské vybavenosti obce. Pokud se zde vybuduje večerka, popřípadě Asijské bistro! Bude problém vyřešen. Navrhuji spočítat nadměrečné metry a poté vyhlásit referendum o znárodnění objektu pro blaho obce.

31.10.2019 občan

Dobrý den prosím,nešlo by nějak pořešit volně pobíhající a obtěžující psy bez dozoru v naší obci?

13.06.2018 Soused

Milí sousedé, chtěl bych Vás poprosit když vidíte, že popelnice jsou přeplněné a už se tam skutečně víc nevejde, počkejte s odpadem až se popelnice vyveze nebo zajděte se podívat na popelnice u rybníka, ty jsou skoro poloprázdné. Kdyby se petlahve mačkali tak jak mají a krabice skládali tak by se tam toho jistě vešlo víc...

09.06.2018 Hvězdová Ivana St.ivca@seznam.cz

Stránky Hvozdce jsou docela pěkné....ale chybí tu rubrika Akce.....včera jsem hledala v kolik hodin začíná Dětský den.....ani zmínka o něm :(

22.05.2018 nenemo

Nemo znamena bud nemocny,nemohouci,nemozny,mozna i nesvepravny.....i takovi lide ziji mezi nami,to je proste realita.....

22.05.2018 Veronika Nováková

Nezdá se mi, že by se tato rubrika nazývala Kniha Anonymním vzkazů...toto je Kniha návštěv. Kdyz už si na něco stěžujete pane nebo paní Nemo, alespoň se podepište. Vždyť se nemusite bát, každý má nějaký názor, za kterým si přece stojí.

14.05.2018 nemo

Nevidím žádné reakce, asi jsem tu jediným občanem který má nějaké výhrady. Tímto jsem skončil. Bojte se dál. Asi jsme žili na stromech než nám někteří, rádoby starousedlíce a nová paní přistěhovatelá nařídily jak máme žít. To jsme tu asi hrozní chudáci. Ještě že tu máme takovou elitu. Bez nich bychom tu asi žít nemohli. Nevím, jak jsme to tu zvládali do této doby.

10.05.2018 nemo

Reagujte co nejdříve, mám takový problém, pokud se mé názory liší od jiných v této obci, víceméně se se tyto názory s těchto stránek odstraní. Proč asi?????

10.05.2018 nemo

Mám jenom drobný dotaz. Z jakého důvodu jsou zde takové vesnické vztahy. Pokud pamatuji, nikdy tomu nebylo. Milý starosto a zastupitelé obce bylo by dobré se nad tímto problémem asi malinko zamyslet. Nejsme tak velká obec. Je nás cca 100 obyvatel. Nevidím důvod, proč se tu rozdělovat podle názorů, podle mého názoru menšiny obyvatel.Milý pane starosto, zamyslete se, zda Vaše rozhodnutí jsou na místě. Více už obyvatele obce nerozdělíte. Přeji Vám mnoho úspěchů.

17.11.2017 Ilona Hieková ilonahieke@seznam.cz

Dobrý den, dnes jsme náhodně navštívili Vaší obec, moc se mi líbila, upravená, upravené a opravené domy,klid, čisto. Chválím zastupitelstvo obce i občany. Jen malou poznámku, jestli máte více starých fotografií, tak je umístit na stránky.Se srdečným pozdravem a ať se daří Ilona Hieke

21.03.2017 Radek

"Zaprasená" komunikace jistě není v pořádku, ale další nešvar je lenost spoluobčanů popovézt popelnici na hlavní komunikaci a tím , že popeláří zajíždějí na méně kvalitní vedlejší komunikace, které tím ne vlastní vinou, ale vlastní tíhou ničí.

15.03.2017 XXX

Dobrý den, nechci tady zbytečně dělat zle, ale opravdu se mi nelibí zaprasená veřejná komunikace. Jezdím každý den tou cestou do práce, kde se staví a divím se ,že si ještě někdo ze sousedů nestěžoval. Chápu ,že u takové stavby je nepořádek ,ale je snad povinnost majitele si to průběžně odklízet.

14.03.2017 k@rel

Zákon č. 13/1997 Sb., o pozemních komunikacích: § 28 Při znečištění dálnice, silnice nebo místní komunikace, které způsobí nebo může způsobit závady ve sjízdnosti nebo schůdnosti, musí ten, kdo znečištění způsobil, je bez průtahů odstranit a uvést tuto pozemní komunikaci do původního stavu...