Přihlášení návštěvníka - správa odebíraných informací

Pokud ještě nejste registrován/a, můžete tak učinit: Registrace

Poku jste zapomněl/a heslo, použijte odkaz: Zapomenuté heslo

 

 


Registrace nového návštěvníka

Tučně uvozené řádky jsou pro registraci povinné. Bez jejich vyplnění nebudete zaregistrováni. Ostatní údaje povinné nejsou. Pokud vyplníte pole "SMS Email" podle pokynů Vašeho mobilního operátora (Pro O2 je formát +420devítimístné číslo vašeho telefonu@sms.cz.o2.com a pro Vodafone je formát +420devítimístné číslo vašeho telefonu@vodafonemail.cz a v případě operátora T-mobile je potřeba využít postup popsaný v tomto odkazu), budete dostávat novinky z vybraného menu i na Váš mobilní telefon formou SMS. 

Zasílání novinek na email

V případě, že máte zájem od Obce Hvozdec dostávat informace o změnách na webových stránkách naší obce prostřednictvím emailu, sms, který nám sdělíte a tím udělíte souhlas s takovým využíváním Vaší emailové adresy, budeme tento email zpracovávat výhradně k těmto účelům. V případě, že se kdykoliv v budoucnu rozhodnete, že již od obce nechcete dostávat emaily pro tento účel, můžete odvolat svůj souhlas se zpracováním uvedené emailové adresy zde, nebo písemně na adresu sídla správce.

Prohlášení

Obec Hvozdec prohlašuje, že Vaše emailová adresa nebude zneužita pro jiné účely než zasílání novinek na uvedený email. Fukčnosti této služby není garantována a může fungovat omezeně v případě technických potíží na serveru, aktualizací skriptů, atd.


Aktivně se snažíme zamezit zasílání SPAMu, který je zasílán do našich stránek. Proto prosíme, odpovězte jednou číslicí na následující otázku:

Kolik má zdravý člověk rukou?


Zapomenuté heslo

Po vyplnění dříve registrovaného emailu, za Vám zašleme instrukce nutné k obnově hesla.